MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

344198. MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 112, bredd 43, höjd 170 cm.

Skada på en dörr samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 526