FICKUR, 4 st, Spindelur Neveren London, Elgin, m fl.

344186. FICKUR, 4 st, Spindelur Neveren London, Elgin, m fl.

Fickur, boett silver, urtavla med romerska siffror, nyckeldragare.
Fickur, urtavla med arabiska siffror.
Fickur Elgin med röda dygnssiffror.
Spindelur Neveren, gravering baksida boett.
Diameter 4,7-6 cm.

Slitage, sprickor på urtavla, Neveren med skador och bucklor på boett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4,7-6 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 236