RING i 10K gulguld besatt med 5 citriner, HÄNGE i 10K gulguld med citrin samt ÖRHÄNGEN i 10K gulguld med citriner.

344175. RING i 10K gulguld besatt med 5 citriner, HÄNGE i 10K gulguld med citrin samt ÖRHÄNGEN i 10K gulguld med citriner.

Ring i 10K gulguld med fem droppslipade citriner
Storlek 18/56, (mått, ca 5x3 mm)
Stämplad 10K
Hänge i 10K gulguld, octagonslipad citrin samt tre diamanter
Storlek citrin ca 9x7 mm
Kedja medföljer, längd ca 44 cm, stämplad
Örhängen i 10K gulguld med triangulära citriner, snurrebussar
Stämplade
Total vikt 4,34 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 10K
Storlek citrin ca 9x7 mm
Stämplade
Total vikt 4,34 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 594