BYRÅ, Grange, 1900/2000-tal.

BYRÅ, Grange, 1900/2000-tal.
344174. BYRÅ, Grange, 1900/2000-tal.

Längd 46 bredd 35 höjd 75,5 cm.

Repor, stötmärken. Ett golvskydd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 279