RING i 10K gulguld besatt med peridot och 8 diamanter samt hänge i 10K gulguld med peridot och diamant.

344170. RING i 10K gulguld besatt med peridot och 8 diamanter samt hänge i 10K gulguld med peridot och diamant.

RING i 10K gulguld besatt med carréslipad peridot
och 8 diamanter
Mått ca 8x8x8 mm
Storlek 17/54
Hänge i 10K gulguld besatt med triangulärslipad peridot samt 1 diamant
Kedja medföljer, längd ca 44 cm. Märkt 10K
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksskick
Ringen ostämplad.

Gör en kostnadsfri värdering!

och 8 diamanter
Mått ca 8x8x8 mm
Storlek 17/54
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksskick
Ringen ostämplad.

Antal besök: 631