RING i 9K gulguld besatt med 5 safirer och zirkoner samt Hänge i 10K gulguld med blå zirkon och diamant.

344166. RING i 9K gulguld besatt med 5 safirer och zirkoner samt Hänge i 10K gulguld med blå zirkon och diamant.

RING i 9K gulguld besatt med 5 safirer och 5 zirkoner
Storlek 17/54, stämplad 9K
Hänge i 10K gulguld besatt med triangulärslipad blå zirkon och 1 diamant
Kedja medföljer, längd ca 44 cm. Märkt 10K
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/54, stämplad 9K
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 734