344140. GROSSFORMATIGE LITHOGRAPHIE. ”Mandel träd.” Signerad, numrerad och daterad.
Litografi på uppfostrat papper, signerad med grafit i nedre mitten, galleram. Mått ca. Ram 81,5 x 101,5 cm, bladstorlek 69 x 89 cm.
Bra skick, ram men med ålderstecken.