JOHAN ERICSON. Fiskare vid kajen på Marstrand. Olja på duk, signerad och daterad 1922.

344138. JOHAN ERICSON. Fiskare vid kajen på Marstrand. Olja på duk, signerad och daterad 1922.

63 x 93 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 93 cm.

Antal besök: 1 543