344129. GIEN BROUWER. ”Landskap med ström”.
Gien Brouwer (23.03.1944 Waddinxveen, Nederländerna); OLJA på duk, daterad 1980-tal, signerad nedre höger, galleram. Mått ca. 75 x 65 x 5,5 cm, målning 60 x 50 cm.