KISTA och SVEPASK med Handarbetsmaterial.

34412. KISTA och SVEPASK med Handarbetsmaterial.

Kista 55 X52 cm bemålad gråvit,Daterad 1789. Svepask längd 48 cm. Innehåller garn,tråd knyppelmönster m.m.

Spricka/flagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka/flagningar.

Antal besök: 761