SOFFBORD, "Sesam", Tingströms, 1950/60-tal.

344117. SOFFBORD, "Sesam", Tingströms, 1950/60-tal.

Teak. Utdragbara skivor.
Total ca. längd 160, bredd 95, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak. Utdragbara skivor.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 820