RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
NIELS FREDERIK SCHIÖTTZ-JENSEN. Olja på duk sign.Tunis 1901.
344080. NIELS FREDERIK SCHIÖTTZ-JENSEN. Olja på duk sign.Tunis 1901.
49 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 33 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
1 215