KARMSTOL, så kallad Windsorstol, 1900-tal.

344052. KARMSTOL, så kallad Windsorstol, 1900-tal.

Svartmålad.

Bruksslitage. Något ranglig, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad.

Antal besök: 3 257