GLASFÖREMÅL, 7 st, miniatyrer, bl.a Bertil Vallien, Kjell Engman.

344039. GLASFÖREMÅL, 7 st, miniatyrer, bl.a Bertil Vallien, Kjell Engman.

Flaska signerad Kosta Boda Atelier B Vallien 800060 höjd 11 cm.
Äpple Johansfors signerad J.fors höjd 10 cm.
Skulptur Kosta Boda Kjell engman signerad.
Skulptur med häst Kosta Boda signerad.
Skål Pernille Bulow signerad samt skål och flaska osignerade.

Skål Pernille B något repig, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 354