HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft.

344016. HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft.

Höjd 106.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 106.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 422