STOLAR, 3 st, funkis, 1930/40-tal.

344002. STOLAR, 3 st, funkis, 1930/40-tal.

Stomme i kromat stål.

Slitage, repor, stötmärken, färgbortfall och skador. 1 armstöd i trä löst med limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i kromat stål.

Antal besök: 2 230