BESTICK, 22 delar, silver, vikt 524 gram.

343999. BESTICK, 22 delar, silver, vikt 524 gram.

12 kaffeskedar ESM.
Kaffesked GHA 1829.
6 bestick "Svensk Spets".
Sax, kaktång samt liten sked.

Gravering, repor på Svensk Spets, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffeskedar ESM.
Kaffesked GHA 1829.
6 bestick "Svensk Spets".
Sax, kaktång samt liten sked.

Antal besök: 660