343948. PARTI DIVERSE.
343948. PARTI DIVERSE.
Fat Björn Winbladh, Rosenthal, dalahästar, nysilverbestick, potta Gustavsberg, karaff, karamellskål och 11 glas med julmotiv Holmegaard Danmark, vas mässing, äldre spegel, ljusstake.
Bestick med slitage, största dalahästen lagad, skador på spegeln, i övrigt bruksslitage.