MATSALSMÖBEL, 6 delar, ek, 1900-talets första kvartal.

343931. MATSALSMÖBEL, 6 delar, ek, 1900-talets första kvartal.

Spegelskänk höjd 146 cm, bredd 128 cm, djup 52 cm.
Bord höjd 77 cm, längd 109 cm, bredd 90 cm.
2 iläggsskivor 34 cm vardera.
4 stolar rygghöjd 95 cm.

Slitage, skav, repor, en stol med snett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 iläggsskivor 34 cm vardera.
4 stolar rygghöjd 95 cm.

Antal besök: 830