SOFFA, del av salongsmöblemang, tidig Jugend, Österrike, 1800/1900-tal.

343924. SOFFA, del av salongsmöblemang, tidig Jugend, Österrike, 1800/1900-tal.

Skulpterat trä.
Sarger samt gavlar med intarsia.
Längd 185 cm
Bredd 84 cm
Höjd 111 cm.

Ålders- samt bruksslitage.
Lösa delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulpterat trä.
Längd 185 cm
Bredd 84 cm
Höjd 111 cm.

Ålders- samt bruksslitage.
Lösa delar medföljer.

Antal besök: 1 447