LOCKKAROTT, porslin, Kina, 1900-tal.

343873. LOCKKAROTT, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av drakar samt riskorn. Längd 23 cm.

Lagad knopp. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagad knopp. Nagg.

Antal besök: 606