VAS, 4 st KOPPAR, BURK med lock, FAT, porslin, Kina.

34382. VAS, 4 st KOPPAR, BURK med lock, FAT, porslin, Kina.

Vasens höjd 25, fatets diameter 25 cm.

Slitage, nagg och skador. Vas med omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 062