JOHAN ERICSON (1849-1925). Skuta från Marstrand förtöjd vid brygga. Olja på duk.

343813. JOHAN ERICSON (1849-1925). Skuta från Marstrand förtöjd vid brygga. Olja på duk.

Signerad och daterad Joh. Ericson 1917. 76 x 125 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 258