JARDINIERE, keramik, jugend, majolika, 1800/1900-tal.

343751. JARDINIERE, keramik, jugend, majolika, 1800/1900-tal.

Höjd 14 cm, längd 38 cm, bredd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 407