TRANCHERBESTICK (2) samt SKÄRBRÄDA, detaljer i nysilver, 1800/1900-tal.

343739. TRANCHERBESTICK (2) samt SKÄRBRÄDA, detaljer i nysilver, 1800/1900-tal.

Bestick, järn och nysilver, Jernbolaget Eskilstuna.
Bricka med nysilverdetaljer i form av oxe, längd ca 47 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 250