UPPSATSSKÅL, vitmetall samt glas, 1900-talets början.

343554. UPPSATSSKÅL, vitmetall samt glas, 1900-talets början.

Motiv av kronhjort i landskap. Höjd 40 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage.

Antal besök: 784