COASTERS, 6 stycken, bakelit med silverdekor, Perstorp.

343551. COASTERS, 6 stycken, bakelit med silverdekor, Perstorp.

Diameter 9.

Bruksslitage samt en med lagning och skadad kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 9.

Antal besök: 1 551