VÄGGLAMPETTER, förgyllda, rokokostil, 1900-tal.

343477. VÄGGLAMPETTER, förgyllda, rokokostil, 1900-tal.

Två väglampetter med höjden 31 cm
Lamporna delar gemensam kontakt.

Några förgyllningsbortfall, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 583