Auktionshuset Thelin & Johansson
Vapen & Militaria
Blankvapen
BAJONETT, M1904 Mauser Vergueiro, Simson & Co. Tyskland, tidigt 1900-tal.
343462. BAJONETT, M1904 Mauser Vergueiro, Simson & Co. Tyskland, tidigt 1900-tal.
Nr H 1013.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Nr H 1013.
Slitage.
2 163