STOLAR, 6 st, Leksandmodell, 1900-tal.

343455. STOLAR, 6 st, Leksandmodell, 1900-tal.

Vitmålade.

Bruksslitage, smärre märken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 709