ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
343419. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

Klädsel med dekor av blommor. Rygghöjd 103 cm.

Bruksslitage. Slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518