DUBBELSÄNG med SÄNGBORD ett par, körsbärsfanér, Santarossa, Borghi, Italien.

343402. DUBBELSÄNG med SÄNGBORD ett par, körsbärsfanér, Santarossa, Borghi, Italien.

Bild på monterad säng, säljes omonterad exklusive madrasser, sängborden monterade. Sänggavlar längd 190, höjd 68 och 120 cm. Sängsidor 205 cm. Sängbord med 3 lådor, höjd 73, längd 58, bredd 42 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 655