BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

343327. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

3 lådor, intarsia, metallbeslag, höjd 74, längd 91, bredd 46 cm.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 789