TAKARMATUR, gjutjärn, 1800/1900-tal.

343309. TAKARMATUR, gjutjärn, 1800/1900-tal.

Höjd ca 93 cm. Prismor medföljer.

Bruksslitage, elektrifierad.
Nagg på skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, elektrifierad.
Nagg på skärmen.

Antal besök: 986