SOFFA "PK-31-3". Poul Kjaerholm för E Kold Christensen, Danmark.

343292. SOFFA "PK-31-3". Poul Kjaerholm för E Kold Christensen, Danmark.

Stomme i mattförkromat stål med lösa dynor klädda i svart skinn. Längd 200 cm. Märkt med E Kold Christensens signum.

Klädsel och dynor med skador och lagningar, några skruvar saknas, metallen något anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 603