GOLVLAMPA, stringmodell med plastbandsskärm, 1950/60-tal.

343278. GOLVLAMPA, stringmodell med plastbandsskärm, 1950/60-tal.

Konformad skärm av röda och svarta plastband. På ben av svartlackerad metall.
Höjd 113 cm.

Bruksslitage, fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 113 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 957