MINIATYRCHIFFONJE, 18/1900-tal.

343268. MINIATYRCHIFFONJE, 18/1900-tal.

Ådringsmålad med marmorerad skiva. Höjd ca 22 cm.

Slitage, smärre skador, färgbortfall, nyckelskylt på skivskivan saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 709