SÄNGGAVLAR, två par, Carl Malmsten, Bodafors, 1960-tal.

34325. SÄNGGAVLAR, två par, Carl Malmsten, Bodafors, 1960-tal.

Brännmärkta. Längd 93, höjd 77 resp 66 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 6 932