FLASKSKEPP, 4 stycken, 1900-tal.

343241. FLASKSKEPP, 4 stycken, 1900-tal.

Längd 17,5-51 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5-51 cm.

Åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 544