KRYDDHYLLA, trä med porslinsinsatser "Pyro" Gustavsberg.

343067. KRYDDHYLLA, trä med porslinsinsatser "Pyro" Gustavsberg.

Längd 51,5, bredd 16, höjd 38 cm.

En insats saknas, slitage på träställningen. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872