BESTICK, 69 st, bland annat Gense och Hackman.

343057. BESTICK, 69 st, bland annat Gense och Hackman.

Bestick av rostfritt stål, flera olika modeller
Längd ca 12-34 cm.

Bruksslitage i form av repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 12-34 cm.

Bruksslitage i form av repor.

Antal besök: 692