ARMRINGAR, 4 stycken, silver, orientaliskt, 632 gram.

342995. ARMRINGAR, 4 stycken, silver, orientaliskt, 632 gram.

1900-talets början.

Bruks och ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets början.

Bruks och ålderslitage.

Antal besök: 600