KÖKSÖ, trä,"Vadholma" Ikea, samtida.

3428780. KÖKSÖ, trä,"Vadholma" Ikea, samtida.

Stomme i bemålat trä.
Toppskiva i ekfanér.

Bredd: 126 cm
Djup: 79 cm
Höjd: 90 cm.

Bruksskick, märken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i bemålat trä.
Toppskiva i ekfanér.

Bredd: 126 cm
Djup: 79 cm
Höjd: 90 cm.

Antal besök: 1 129