SPEGELRAM och KONSOLBORD, 17/1800-tal.

342872. SPEGELRAM och KONSOLBORD, 17/1800-tal.

ej tillhörande, spegelns höjd 124 cm, konsolbord med stenskiva höjd 80 cm.

Kraftiga skador och lagningar, delar saknas, stenskiva skadad och lagad, senare förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 892