KAMMAR, 2 stycken, Silver, Orientaliskt, 1900-talets början, 147 gram.

342537. KAMMAR, 2 stycken, Silver, Orientaliskt, 1900-talets början, 147 gram.

Längd 22 cm.

Ålder och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Ålder och bruksslitage.

Antal besök: 648