HANDSKRIFT/BREV I PERGAMENT, signerad Maximilian I av Bayern, daterad 16 Januari 1613.

342507. HANDSKRIFT/BREV I PERGAMENT, signerad Maximilian I av Bayern, daterad 16 Januari 1613.

"Guds nåd".
Skrift på skinn/kalvskinn.
Cirka 41 x 32 cm.

Fläckar, gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Guds nåd".
Skrift på skinn/kalvskinn.
Cirka 41 x 32 cm.

Fläckar, gulnat.

Antal besök: 956