SAMLARTALLRIKAR, 21 st, porslin, Julmotiv, Rörstrand.

342489. SAMLARTALLRIKAR, 21 st, porslin, Julmotiv, Rörstrand.

1960/1970/1980-tal
Ca 20 x 20 cm.

Flertal dubbletter. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960/1970/1980-tal
Ca 20 x 20 cm.

Antal besök: 923