Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
DAGNY SCHÖNBERG. Blomsterstilleben. Olja på pannå. Signerad.
342468. DAGNY SCHÖNBERG. Blomsterstilleben. Olja på pannå. Signerad.
35 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 39 cm.
Gomér & Andersson Linköping
807