FIGURINER, LJUSSTAKE och BREVPRESS, 29 st. Glas, 1900-tal.

342466. FIGURINER, LJUSSTAKE och BREVPRESS, 29 st. Glas, 1900-tal.

Bland annat Lindshammar, Anna Ehrner för Kosta Boda, Målerås, Paul Hoff för WWF (begränsad upplaga), med mera.
Höjd ca. 4-24 cm.

Nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 4-24 cm.

Nagg. Slitage.

Antal besök: 830