KISTOR/SKRIN 2 st samt SOCKERSKRIN, allmoge, 1800-tal.

342451. KISTOR/SKRIN 2 st samt SOCKERSKRIN, allmoge, 1800-tal.

Största kistan längd 51 cm.

Slitage, skadoR. Nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största kistan längd 51 cm.

Antal besök: 901